Oyun ve Bilgi Paylaşım Portalı
Sitemize Hoşgeldin !!
Sitemize Hoşgeldin !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çeşitli program,oyun ve bilgi paylaşım portalı

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Hatırlayanlar?
Temel,Dursun ve İdris Fıkra :D EmptyPaz Ara. 30, 2012 1:49 am tarafından sedeff

» Kimler isterr?
Temel,Dursun ve İdris Fıkra :D EmptyPaz Ara. 30, 2012 1:45 am tarafından sedeff

» Justin dün basket maçındaydı
Temel,Dursun ve İdris Fıkra :D EmptyC.tesi Ara. 29, 2012 5:54 am tarafından sedeff

» All I Want For Christmas Is You
Temel,Dursun ve İdris Fıkra :D EmptyCuma Ara. 28, 2012 9:22 am tarafından sedeff

» WinRAR v4.20 (x86 x64) Türkçe Full
Temel,Dursun ve İdris Fıkra :D EmptyÇarş. Ara. 26, 2012 8:06 am tarafından nowrun

» Far.Cry.3-RELOADED
Temel,Dursun ve İdris Fıkra :D EmptyÇarş. Ara. 26, 2012 8:02 am tarafından nowrun

» Duman - Her Şeyi Yak
Temel,Dursun ve İdris Fıkra :D EmptyPtsi Ara. 24, 2012 8:17 am tarafından nowrun

» Yıldızlı Kelimeler
Temel,Dursun ve İdris Fıkra :D EmptyCuma Ara. 21, 2012 9:43 am tarafından nowrun

» Söyleşi:Tekin Gönenç
Temel,Dursun ve İdris Fıkra :D EmptyCuma Ara. 21, 2012 9:41 am tarafından nowrun

En iyi yollayıcılar
nowrun
Temel,Dursun ve İdris Fıkra :D Vote_lcapTemel,Dursun ve İdris Fıkra :D Voting_barTemel,Dursun ve İdris Fıkra :D Vote_rcap 
sedeff
Temel,Dursun ve İdris Fıkra :D Vote_lcapTemel,Dursun ve İdris Fıkra :D Voting_barTemel,Dursun ve İdris Fıkra :D Vote_rcap 
voldemort
Specter.
sebahat
atakan26
kadersizkaptan
SoN26
pilav üstü kuru
Ayın en aktif yollayıcıları
No user
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Oyun ve Bilgi Paylaşım Portalı adresi saklayın ve paylaşın
En aktif konular
Minik oyun
Tarihe Gömdüm (Selim Gülgören)
Edebiyat Sözlüğü

Temel,Dursun ve İdris Fıkra :D

YazarMesaj
nowrun
Admin
Admin
nowrun

Temel,Dursun ve İdris Fıkra :D Empty
MesajKonu: Temel,Dursun ve İdris Fıkra :D   Temel,Dursun ve İdris Fıkra :D EmptyCuma Ara. 21, 2012 9:13 am

Temel, İdris ve Dursun göl kenarına pikniğe gitmişler. Rakıyı evde unuttuklarını anlayınca, Temel arkadaşlarını bırakıp eve dönmüş. Geri geldiğinde İdris ile Dursun'u bıraktığı yerde bulamamış. Bir müddet arandıktan sonra çalıların arasından bazı sesler geldiğini farkedip yaklaşmış. Yanlarına gidince bir de ne görsün: İdris, Dursun'un arkasına geçmiş, ikisi uygunsuz bir vaziyette ilişki halindeler. Temel şaşırmış:
- Ula napiysinuz siz?
- Hava çok sıcaktı, sen gelinceye kadar biraz göle girelim deduk ama pizim Tursun yüzme bilmiyormuş. Boğulma tehlikesi geçirdu. Pen de ona yardımcı oliyrum.
- Ula boğulma tehlikesi geçirene benim pildiğum suni teneffüs yapılır.
- Valla piz de öyle başladuk ama iş buralara kadar geldi.

Babaaa...! Matematikten "0" aldım, üstelik bir de tokat yedim...!
- A benim sarsak oğlum, ne oldu yine...?
- Öğretmen yedi kere sekizi sordu... Ben de ellialtı dedim.
- İyi ya doğru söylemissin !
- Arkasından sekiz kere yediyi sordu...
- Hass...tir, ne fark eder ki.. ?
- Ben de öyle dedim zaten...???

Temel'in karısı bir filmde 69 pozisyonunu görür ve denemek ister. Gece Temel'e sorar "69 yapalım mı?" Zavallı Temel de bilmiyordur. Kadın anlatır ve pozisyon alırlar daha sonra, Fadime osurur, Temel ses çıkarmaz, Fadime bir daha osurur Temel yine susar. "Ya sabır!" der içinden, Fadime yine osurunca Temel dayanamaz:
-"Ula buna 66 kez daha dayanamam daaaa."
https://oyuncu.forumakers.com

Temel,Dursun ve İdris Fıkra :D
1 sayfadaki 1 sayfası